Naar summacollege.nl?

deze website is gericht op werknemers en werkgevers.
Ben je scholier of student (vo/mbo/hbo), ga dan naar summacollege.nl

SVH Leermeester horeca

De opleiding in het kort
  • Branche-opleiding
  • Gratis via Brabant Leert
  • Duur: 2,5 dagen + 1 examendag
  • Start: maart, mei, juni, september, oktober
  • Groepsgrootte: 10-16 personen
Meld je aan
Locatie
  • Summa Horeca & Hospitality
    Sterrenlaan 10, Eindhoven
Download als PDF

SVH Leermeester horeca

Wil jij nieuwe collega’s het prachtige horecavak leren? Met een SVH-diploma Leermeester horeca laat je collega’s uitgroeien tot echte vakmensen.

Als leermeester in de horeca begeleid, beoordeel en motiveer je leerlingen. Je brengt ze de kneepjes van het vak bij en geeft ze de kans om het beste uit zichzelf te halen.

Als het bedrijf waar je werkt een erkend leerbedrijf wil worden en blijven, moet er minimaal 1 gediplomeerd leermeester werken.

Meer weten?

Neem voor meer informatie contact op met

Hester Scharrenborg
E-mail: hester.scharrenborg@summacollege.nl
Telefoon: 06 50 25 44 39

Dit ga je leren

Je leert verschillende gesprekstechnieken. Je leert hoe je het beste kunt coachen en welke techniek in welke situatie het beste resultaat oplevert. Ook maak je je de didactische vaardigheden eigen die je nodig hebt om als leermeester de verschillende rollen van coach, begeleider en beoordelaar te kunnen vervullen.

In de lessen ga je lekker praktisch aan de slag. Vanuit je eigen ervaring/praktijk bouw je een portfolio op. Dit is onderdeel van het examen.

Goed om te weten

Kosten en subsidie:

Deze opleiding wordt door de subsidieregeling Brabant Leert volledig gesubsidieerd, en is voor jou als cursist dus gratis. Lees meer over Brabant Leert.

Voorwaarden

Omdat het een subsidieregeling betreft gelden er een paar voorwaarden:

  • Je moet het traject volledig en met positief resultaat afronden, anders vervalt de subsidie;
  • Annuleren van de training kan kosteloos tot uiterlijk twee weken voor aanvang van de training;
  • Bij inschrijving moet je je burgerservicenummer (BSN) overleggen;
  • Je moet 18 jaar of ouder zijn;
  • Je moet in Brabant wonen óf werken bij een bedrijf dat in Brabant gevestigd is.

Opleidingen van het Summa College en door het Summa College beschikbaar gestelde lesmaterialen zijn vrijgesteld van btw. Lees meer over opleidingskosten.

De cursus vindt plaats op:

Start op 12 juni

  • 12 juni
  • 20 juni
  • 3 juli
  • examen 10 juli

Start op 18 september

  • 18 september
  • 2 oktober
  • 9 oktober
  • examen 23 oktober

Start op 10 oktober

  • 10 oktober
  • 23 oktober
  • 6 november
  • examen 13 november

Start op 30 oktober

  • 30 oktober
  • 13 november
  • 27 november
  • 4 december

De lessen vinden plaats van van 09.30 uur tot uiterlijk 15.30 uur. De eerste lesdag duurt 2,5 uur, de tweede en derde dag duren elk 6 uur.

Toelatingseisen:

  • Je bent bij het afnemen van het examen minimaal 20 jaar oud;
  • Je beschikt over een gelijkwaardig vaktechnisch niveau als je leerlingen en over voldoende relevante praktijkervaring.

Diploma/certificaat:

De cursus wordt afgesloten met een praktisch en theoretisch examen. Na het behalen van de examens ontvang je een erkend SVH-diploma.

Bel mij

Heb je een gerichte vraag? Vul het formulier in en wij bellen je zo snel mogelijk terug.

Deel deze pagina:

x

Meld je aan voor de Summa & Bedrijf nieuwsbrief

Aanmelden